Series
Ratings
60
Game of ThronesRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Sad Love StoryRated ★ 4.0- Six SiblingsRated ★ 5.0
BossRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- Nonstop 1Rated ★ 5.0
Spring DayRated ★ 4.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
- Three FriendsRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0