Titles you rated
- Badly In LoveRated ★ 4.0
- ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
- NewtopiaRated ★ 1.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
- New Recruit Season 1Rated ★ 4.0