Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
- Knight FlowerRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0- RevenantRated ★ 4.0
- Love to Hate YouRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 5.0- Sixth Sense 2Rated ★ 4.0
- Sixth SenseRated ★ 3.5
- Society Game Season 2Rated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0- Busted! Season 2Rated ★ 2.5