Titles you rated
- I Am SoloRated ★ 3.5
Legend of Fu YaoRated ★ 3.0
LIFERated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Super RookieRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 2.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5

Mad DogRated ★ 2.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.0