Series
Ratings
171- I'll Give You the UniverseRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 4.5
Creating DestinyRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 5.0- I Dol IRated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 3.5
- Dynamite KissRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Cinderella AgainRated ★ 4.5
My Favorite FlowerRated ★ 5.0- Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Always the two of usRated ★ 3.5
Over TimeRated ★ 5.0
Hana ni Keda MonoRated ★ 3.5
Virgin RoadRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 3.0- Love to Hate YouRated ★ 4.5
- Head Over HeelsRated ★ 5.0