Movies
Ratings
215
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0- Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
The Company MenRated ★ 5.0
Return to Never LandRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Europa ReportRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0