Titles you rated
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Dream of the EmperorRated ★ 4.0
The King of LegendRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0