Series
Ratings
182
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
ArgonRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0- Can We Love?Rated ★ 3.0
- SangdoRated ★ 4.0
- Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
LoversRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5- Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
- Hidden SingerRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 2.5
LIFERated ★ 3.0
Precious FamilyRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 3.5