Series
Ratings
38- BootsRated ★ 5.0
- The ResidenceRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 1.5- Carol & the End of the WorldRated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- The OARated ★ 4.0
- The OARated ★ 1.0
- Oats StudiosRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0