Series
Ratings
417- The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 3.5
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 4.0
- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.5
- The Holy Grail of ErisRated ★ 4.0
- Hell Teacher: Jigoku Sensei Nube Part 2Rated ★ 2.5
- Noble ReincarnationRated ★ 3.0
- Punch Drunk Woman -Datsugoku Made Ato xx NIchi-Rated ★ 2.5
- Yoroi Shin Den Samurai TroopersRated ★ 2.5
- RebootRated ★ 4.0
- Chiruran: Shinsengumi ChinkonkaRated ★ 4.0
- Ramune MonkeyRated ★ 4.0
- Themis' Uncertain CourtRated ★ 5.0
- Matori to KyokenRated ★ 3.0
- Yamada Todoroki Houritsu JimushoRated ★ 4.5
- The Ransom is KidnappingRated ★ 3.5
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
- Moto Kasouken no OnnaRated ★ 3.0
- Kao no Nai Kanja: Sukuu ka, Sabaku kaRated ★ 2.0
- AIBOU: Tokyo Detective Duo Season 24Rated ★ 3.5
- AKIBA LOSTRated ★ 2.0