Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- MaidRated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0

Innocent DefendantRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5- Family Outing Season 2Rated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Ninja Hattori-kunRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0