Titles you rated
- Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 3.0
- Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.0- Interior ChinatownRated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5