Series
Ratings
14
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5