Titles you rated
- IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- AsuraRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- UzumakiRated ★ 3.5
- One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.0