Titles you rated
Capital ScandalRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Path to GloryRated ★ 5.0