Titles you rated
- Let's Get DivorcedRated ★ 3.0
Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
TrickRated ★ 4.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Promise CinderellaRated ★ 3.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
Pandora no Kajitsu: Kagaku Hanzai Sousa FileRated ★ 3.0
Pandora no Kajitsu: Kagaku Hanzai Sousa FileRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
Bullets, Bones and Blocked Noses Season 1Rated ★ 4.5
Temisu no Kyoshitsu: Legal Seishun HakushoRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Bambino!Rated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- SuitsRated ★ 4.0