Series
Ratings
88
KaibaRated ★ 5.0- Wonder ManRated ★ 4.0
- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
- Di Gi CharatRated ★ 3.5
Reiwa no Di Gi CharatRated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Zoids: GenesisRated ★ 3.0
Zoids: New Century/ZeroRated ★ 3.0
ZoidsRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Di Gi Charat Nyo!Rated ★ 3.0- Ninjago: Legacy of the Green NinjaRated ★ 3.5