Movies
Ratings
181
The Man from EarthRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 1.0
VitusRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0- Rules of DatingRated ★ 3.5