Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- Death's GameRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
- Black KnightRated ★ 2.5
- Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5