Titles you rated
Senior YearRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Until DawnRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Midnight FMRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5