Series
Ratings
83- The PenguinRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- BloodhoundsRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0

Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5- Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5- Dept. QRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5