Series
Ratings
29
Breaking BadRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Good Morning CallRated ★ 3.0- AggretsukoRated ★ 3.0
- AggretsukoRated ★ 3.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0