Series
Ratings
131- Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- TriggerRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
- Cold Case: Who Killed JonBenét RamseyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5