Series
Ratings
45
Why Women KillRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Inspector KooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Expert of Changing JobsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0