Movies
Ratings
78
The ChaserRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Love On-AirRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0