Series
Ratings
114
The Vineyard ManRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0