Series
Ratings
103
Ally McBealRated ★ 1.5
Tree of HeavenRated ★ 3.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Ally McBealRated ★ 5.0
Into the SunlightRated ★ 4.5
You and IRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 5.0
Mr. QRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Star in My HeartRated ★ 5.0- HotelierRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 4.5
IslandRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0