Series
Ratings
495- Fishing DandyRated ★ 3.5
The Road to Red Restaurant: Shutcho HenRated ★ 3.5
The Road to Red Restaurant Season 2Rated ★ 4.0- The Road to Red Restaurant 2021 SpecialRated ★ 4.0
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.0
- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 4.0
SadouRated ★ 4.0
Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 3.5- Meikenchiku de Chushoku wo SPRated ★ 3.5
판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 3.5
Pandora III: Kakumei ZenyaRated ★ 3.5
Pandora II: Kiga RettoRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
비와 꿈의 뒤에Rated ★ 5.0
한도쿠Rated ★ 4.0
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.0
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5