Titles you rated
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5