Series
Ratings
27- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- New Recruit Season 2Rated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The ClubhouseRated ★ 4.5- My Golden KidsRated ★ 4.5
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Toy SoldiersRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Living Among the RichRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0