Series
Ratings
23
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
New GirlRated ★ 5.0
CharlotteRated ★ 2.5
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.0
Tokyo RavensRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
My Little MonsterRated ★ 3.0
Hakuoki Season 1Rated ★ 3.0
TouchRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Tamako MarketRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 2.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
Dangerous DetectiveRated ★ 2.5
Kaibutsu-kunRated ★ 2.5
The Way I LiveRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5