Series
Ratings
17
Dragon BallRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 5.0- Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 5.0- Halt and Catch FireRated ★ 5.0
Mad MenRated ★ 5.0- Lala LandRated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0