Titles you rated
- The PittRated ★ 5.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The ResidenceRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
- Pyramid GameRated ★ 2.5
- 스테이지 파이터Rated ★ 4.0
- Queen of VillainsRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5- Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
- The WhirlwindRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 0.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- CelebrityRated ★ 1.0
- Burn the House DownRated ★ 1.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.0
HumansRated ★ 4.0