Series
Ratings
30- The Diamond Sleeping in the SeaRated ★ 5.0
- I Didn't Love You Because I Was a Family, But I Loved You as a FamilyRated ★ 5.0
Kamen Rider BLACK SUNRated ★ 2.0- Ms. MarvelRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.5
FLCLRated ★ 5.0
Tomica Bond Combination Earth GrannerRated ★ 3.5
Miss SherlockRated ★ 3.0
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 3.5
AkagiRated ★ 3.5
ニコニコ日記Rated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Turn-A GundamRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5