Series
Ratings
58
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
YAWARA!Rated ★ 4.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.0
High School! KimengumiRated ★ 3.0
Legendary Brave Swordsman YaibaRated ★ 3.0
Uchi no SanshimaiRated ★ 3.0
Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 4.0
Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
Kinnikuman: Scramble for the ThroneRated ★ 5.0
You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Nangokushōnen Papuwa KunRated ★ 3.0
KinnikumanRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 3.0