Series
Ratings
28- GhoulRated ★ 2.0
- Alias GraceRated ★ 3.5
Powerpuff GirlRated ★ 3.0
MerlinRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.5
The CrownRated ★ 2.5
Queer EyeRated ★ 3.5- Sacred GamesRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5