Series
Ratings
11
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0