Series
Ratings
20
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0