Series
Ratings
135- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- High WaterRated ★ 3.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
- 1670 Season 1Rated ★ 4.5