Series
Ratings
40
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0