Series
Ratings
22
City HunterRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5