Series
Ratings
129- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.5
- AemaRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0