Series
Ratings
34
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0