Series
Ratings
91- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.0- Revenge of OthersRated ★ 2.0
- RevenantRated ★ 4.0
- My Perfect StrangerRated ★ 4.0

Rose MansionRated ★ 2.0- My NameRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Street Girls FighterRated ★ 4.0
- Street Woman FighterRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0- On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0