Series
Ratings
24
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0