Titles you rated
- Heroes Next DoorRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Flower Ever AfterRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Kimi to Sekai ga Owaru Hi ni: Season 2Rated ★ 3.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
AwakenRated ★ 3.0