Series
Ratings
40
All InRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5- Blue TowerRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5