Series
Ratings
51
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0