Series
Ratings
180- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Dan Da DanRated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0- Oblivion BatteryRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 3.5