Series
Ratings
68- Mask GirlRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- Bridgerton Season 3Rated ★ 1.0

Beyond EvilRated ★ 5.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- The BequeathedRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Hacks Season 1Rated ★ 5.0
- Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0- Younger Season 7Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0- YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0